Merak Edilenler

Merak Ettiğiniz Tüm Sorular Burada

1-) Bu ürünün tamamen doğal olduğuna nasıl inanabilirim ?

Açıklama: Ürün içeriğinde bulunan tüm etken maddeler doğal olup, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmamıştır.

Ayrıca bu durum Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylanarak tescillenmiştir.

2-) Aldığım fındık ezmesini çocuğum normal ezme sanarak yedi. Bir sakıncası olur mu ?

Açıklama : İçeriğinde hiçbir kimyasal bulunmadığı için hiçbir yan etkisi olmayacaktır. Sadece çok hareketlilik ve terleme gibi durumlar yaşanabilir. Beklenmedik bir durum olursa bir Uzmana başvurulabilir.

3-) Orjinnut kadınlarda etki gösterir mi ?

Açıklama : Orjinnut Fındık Ezmesi'nin öncelikli etkisi vücuda güç verip daha kaliteli bir sperm üretiminin sağlanmasıdır. Ancak içerisindeki karışım bazı bitkiler belirli oranlarda kadın kullanıcılara güç verip içeriğindeki tarçın ve zencefil gibi doğal östrojen depolarıyla bu hormonun salgılanmasında etkili olacaktır.

4-) Orjinnut İlaç Mıdır ?

Açıklama : Orjinnut afrodizyak  ve vücuda kuvvet verici bitkisel ürünlerden meydana gelen bir karışımdır. İlaç niteliği ve etkisi taşımamaktadır. İlaç olarak üretilmemektedir. Bu sebepten dolayı onayı Sağlık Bakanlığı'ndan değil Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan alınmıştır.

5-) Kalp,hipertansiyon veya diyabet hastasıyım.Kullanmamın sakıncası olabilir mi ?

Açıklama : Ürünümüz tamamen doğal içeriklerden yapılmıştır. Fakat bu tür hastalıklara sahip bünyeler düşük takviyelere, hızlı ve yüksek etki gösterdiğinden dolayı, ileri düzey yaş ve hastalarda kullanıması pek uygun görülmemektedir. Kullanıldığı ve beklenmedik bir etki görüldüğü takdirde Uzman bir Hekime başvurulmalıdır.

6-) Geciktirici veya sertleştirici bir etkisi olur mu ?

Açıklama: Geciktirici ve sertleştirici özellikler kimyasal etken maddelerle %100 gerçekleşebilir. Orjinnut içeriğinde kimyasal bulunmadığından dolayı direk bu yönde bir etkisi bulunmamaktadır. Orjinnut vücuda güç +plus etki veren ve daha kaliteli bir cinsel yaşam sunan gıda takviyesidir.